Image Alt

Catering / Szkolenia

KURS SUSHI

To wspaniała podróż do japońskiej kuchni. Wprowadzimy Was w tajniki japońskich rytuałów kulinarnych i nauczymy, jak przygotować samodzielnie najdoskonalszy posiłek świata. Całe szkolenie odbywa się pod czujnym okiem sushi mastera w kameralnej atmosferze, nad czarką zielonej herbaty, przy naszym barze kaitenzushi.

Kurs obejmuje wiedzę teoretyczną czyli rys historyczny wielowiekowej tradycji przygotowywania sushi oraz fachowe słownictwo. W części praktycznej zaprezentujemy różnorodne techniki przyrządzania i komponowania sushi, przedstawimy charakterystyczne składniki oraz rodzaje sushi takie, jak: nigiri, hosomaki, uramaki, futomaki, gunkanmaki. Na zakończenie szkolenia zapraszamy na wspólny posiłek, podczas którego uczestnicy mogą zaprezentować efekty swojej pracy i oczywiście ich skosztować 🙂

Kurs sushi w Dokku to doskonały prezent dla pasjonatów gotowania, miłośników sushi, japonofilów i tych początkujących w kuchni. Słowem dla wszystkich chętnych! Zapraszamy!

Cena kursu:

300 zł kurs I stopnia

400 zł kurs II stopnia

Zapytania i zapisy sushi@dokku.pl – lub odnośnik do kup teraz w sklepie 😉

Sushi to idealna forma małej przekąski, dlatego doskonale sprawdzi się w roli dania cateringowego.

Catering

Przygotowujemy cateringi na różnego rodzaju wydarzenia:

– konferencje (przerwa szkoleniowa, lunch, główny posiłek)

– imprezy okolicznościowe (z okazji ważnych rocznic firmowych)

– imprezy promocyjne

– uroczyste gale ( z udziałem nawet kilku tysięcy osób!)

– lunche biznesowe

– zestawy dla delegacji firmowych oraz zagranicznych gości (z uwzględnieniem kulturowych preferencji kulinarnych)

– uroczystości rodzinne

– kameralne spotkania

– zamknięte imprezy VIP

Zapewniamy zawsze najświeższe składniki, intrygujące kompozycje sushi, profesjonalną obsługę i logistykę. Usługa cateringowa może polegać na dostarczeniu gotowych posiłków albo sushi może być przygotowywane „na żywo”, bezpośrednio na miejscu i podane Gościom zgodnie z japońską tradycją.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – niezależnie od jego wielkości, formy i lokalizacji. Zawsze służymy radą w kwestii odpowiedniego doboru sushi do okazji oraz kulinarnych preferencji gości.

W celu otrzymania precyzyjnej, dedykowanej oferty, prosimy o kontakt poprzez „nasz formularz”.

Zaufali nam